DNR30US12
DigiKeyn tuotenumero
1470-1098-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DNR30US12
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 12V 2,5A
EDA/CAD-mallit
DNR30US12 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
30W
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
84%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC tai DC
Koko/mitat
4,53" pit. x 1,59" lev. x 3,54" kork. (115,0mm x 40,5mm x 90,0mm)
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE
DC-jännite - tulo (min.)
90V
Vakionumero
DC-jännite - tulo (maks.)
375V
Jännite - lähtö 1
12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
2,5A