DNR120AS24-I
DigiKeyn tuotenumero
1470-1089-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DNR120AS24-I
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 5A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DNR120AS24-I -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
3 kV
Valmistaja
XP Power
Sovellukset
Vaaralliset sijainnit, Teollinen, ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
86%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-35°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Tulon tyyppi
AC
Koko/mitat
4,57" pit. x 2,50" lev. x 4,92" kork. (116,0mm x 63,5mm x 125,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE
AC-jännite - tulo
90 – 132VAC, 180 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
24V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Virta - lähtö (maks.)
5A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
120W