BT136-600D,127
DigiKeyn tuotenumero
1740-1017-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BT136-600D,127
Kuvaus
TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TRIAC Logiikka - herkkä portti 600 V 4 A Läpivientiaukko TO-220AB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BT136-600D,127 -mallit
Kategoria
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
5 mA
Valmistaja
WeEn Semiconductors
Virta - pito (Ih) (maks.)
10 mA
Pakkaustapa
Putki
Konfiguraatio
Yksikanavainen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
125°C (TJ)
Triakkityyppi
Logiikka - herkkä portti
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - estotila
600 V
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
4 A
Valmistajan laitepakkaus
TO-220AB
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.5 V
Päätuotenumero
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
25A, 27A