KTPS65-1250DT-3P-VI-C-P1
DigiKeyn tuotenumero
62-1221-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KTPS65-1250DT-3P-VI-C-P1
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 65 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Valmistaja
Volgen + Furuno
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
4,53" pit. x 2,09" lev. x 1,50" kork. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Jännite - tulo
100 – 240VAC
Hyväksyjä
IEC
Lähtöjännite
12V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
5A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
65 W