AMA65DR4-120054Y
DigiKeyn tuotenumero
2721-AMA65DR4-120054Y-ND
Valmistajan tuotenumero
AMA65DR4-120054Y
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 65 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
60,2" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
4,70" pit. x 2,07" lev. x 1,28" kork. (119,5mm x 52,5mm x 32,5mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, FCC, UL
Lähtöjännite
12V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
5,4A
Paino
0,661 lb (300,00 g)
Teho (wattia)
65 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW (maks.)