VJ1206Y563KXXPW1BC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.056 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
VJ1206Y563KXXPW1BC
DigiKeyn tuotenumero
VJ1206Y563KXXPW1BC-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ1206Y563KXXPW1BC
Kuvaus
CAP CER 0.056UF 25V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ1206Y563KXXPW1BC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)