VJ1206Y563KXAAP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
0.056 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
VJ1206Y563KXAAP
DigiKeyn tuotenumero
VJ1206Y563KXAAP-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ1206Y563KXAAP
Kuvaus
CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ1206Y563KXAAP -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,067" (1,70mm)