VJ1206Y105KXXAT
DigiKeyn tuotenumero
720-VJ1206Y105KXXATTR-ND - Rullattu teippi (TR)
720-VJ1206Y105KXXATCT-ND - Cut Tape (CT)
720-VJ1206Y105KXXATDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ1206Y105KXXAT
Kuvaus
CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Tarkka kuvaus
1 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
VJ1206Y105KXXAT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,067" (1,70mm)