ADP7102ACPZ-3.3-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP7102ACPZ-3.3-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP7102ACPZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP7102ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP7102ACPZ-3.3-R7
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 300MA 8-LFCSP-WD
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA/CAD-mallit
ADP7102ACPZ-3.3-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
900 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
1.4 mA
Digi-Reel®
PSRR
60dB – 50dB (10kHz – 100kHz)
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Virta OK, Alijännitelukitus
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
20V
Pakkaus / kotelo
8-WFDFN avoin juotoskohta, CSP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
8-LFCSP-WD (3x3)
Jännitehäviö (maks.)
0,325V @ 300mA