VJ0603Y471JXACW1BC on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 5 288
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 141
Samankaltainen
470 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
VJ0603Y471JXACW1BC
DigiKeyn tuotenumero
720-VJ0603Y471JXACW1BCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
720-VJ0603Y471JXACW1BCCT-ND - Cut Tape (CT)
720-VJ0603Y471JXACW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0603Y471JXACW1BC
Kuvaus
CAP CER 470PF 50V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ0603Y471JXACW1BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)