VJ0603A471FXACW1BC
DigiKeyn tuotenumero
720-VJ0603A471FXACW1BCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
720-VJ0603A471FXACW1BCCT-ND - Cut Tape (CT)
720-VJ0603A471FXACW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0603A471FXACW1BC
Kuvaus
CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
VJ0603A471FXACW1BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±1%
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)