GA0603D121FXBAT31M on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
120 pF ±1% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
GA0603D121FXBAT31M
DigiKeyn tuotenumero
720-GA0603D121FXBAT31MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GA0603D121FXBAT31M
Kuvaus
MLCC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,037" (0,94mm)