GA0603A121FXBAC31G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
120 pF ±1% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
GA0603A121FXBAC31G
DigiKeyn tuotenumero
GA0603A121FXBAC31G-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GA0603A121FXBAC31G
Kuvaus
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GA0603A121FXBAC31G -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,038" (0,97mm)