TR3D156M025C0250 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Sprague
Varastossa: 1 432
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
KEMET
Varastossa: 48
KYOCERA AVX
Varastossa: 796
KYOCERA AVX
15 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 25 V 2917 (7343 metrinen) 250mOhm
TR3D156M025C0250
DigiKeyn tuotenumero
TR3D156M025C0250-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR3D156M025C0250
Kuvaus
CAP TANT 15UF 20% 25V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TR3D156M025C0250 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
250mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
25 V