593D156X9025D2TE3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 593D156X9025D2TE3 |
Kuvaus | CAP TANT 15UF 10% 25V 2917 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 15 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 25 V 2917 (7343 metrinen) 250mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 593D156X9025D2TE3 -mallit |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 250mOhm |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Sarja | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2917 (7343 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm) |
Kapasitanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Toleranssi ±10% | Valmistajan kokokoodi D |
Jännite – nimellinen 25 V | Ominaisuudet Yleiskäyttöön |