TR3B476K010C0500
DigiKeyn tuotenumero
718-1318-2-ND - Rullattu teippi (TR)
718-1318-1-ND - Cut Tape (CT)
718-1318-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR3B476K010C0500
Kuvaus
CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 10 V 1411 (3528 metrinen) 500mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TR3B476K010C0500 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
500mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,11mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
10 V