TPSB476K010R0250
DigiKeyn tuotenumero
478-3085-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-3085-1-ND - Cut Tape (CT)
478-3085-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSB476K010R0250
Kuvaus
CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 10 V 1411 (3528 metrinen), 1210 250mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPSB476K010R0250 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
250mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen), 1210
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
10 V