T95D157M016HSSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
150 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 85mOhm
T95D157M016HSSL
DigiKeyn tuotenumero
T95D157M016HSSL-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T95D157M016HSSL
Kuvaus
CAP TANT 150UF 20% 16V 2917
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T95D157M016HSSL -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
85mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,293" pit. x 0,170" lev. (7,44mm x 4,32mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
16 V