T95D157M016EZSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Sprague
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
150 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 85mOhm
T95D157M016EZSL
DigiKeyn tuotenumero
T95D157M016EZSL-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T95D157M016EZSL
Kuvaus
CAP TANT 150UF 20% 16V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T95D157M016EZSL -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
85mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,293" pit. x 0,170" lev. (7,44mm x 4,32mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
16 V