199D335X5035B6B1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
3.3 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 35 V Säteittäinen
199D335X5035B6B1
DigiKeyn tuotenumero
199D335X5035B6B1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
199D335X5035B6B1
Kuvaus
CAP TANT 3.3UF 5% 35V RADIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
199D335X5035B6B1 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,398" (10,12mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Jännite – nimellinen
35 V