199D335X9010A6B1
DigiKeyn tuotenumero
199D335X9010A6B1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
199D335X9010A6B1
Kuvaus
CAP TANT 3.3UF 10% 10V RADIAL
Tarkka kuvaus
3.3 µF Suojapinnoitettu Tantaalikondensaattorit 10 V Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
199D335X9010A6B1 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,173" halk. (4,40mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,376" (9,61mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Jännite – nimellinen
10 V