SUM90P10-19L-E3
DigiKeyn tuotenumero
SUM90P10-19L-E3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SUM90P10-19L-E3CT-ND - Cut Tape (CT)
SUM90P10-19L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SUM90P10-19L-E3
Kuvaus
MOSFET P-CH 100V 90A TO263
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 100 V 90A (Tc) 13,6W (Ta), 375W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK)
EDA/CAD-mallit
SUM90P10-19L-E3 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
326 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
11100 pF @ 50 V
Tehohäviö (maks.)
13,6W (Ta), 375W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (D2PAK)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
19mOhm @ 20A, 10V