SUM90N10-8M2P-E3 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay Siliconix
Varastossa: 23 651
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 5 764
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
onsemi
Infineon Technologies
IXYS
IXYS
Varastossa: 983
Varastossa: 703
STMicroelectronics
N-kanavatyyppi 100 V 90A (Tc) 3,75W (Ta), 300W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK)
SUM90N10-8M2P-E3
DigiKeyn tuotenumero
SUM90N10-8M2P-E3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SUM90N10-8M2P-E3CT-ND - Cut Tape (CT)
SUM90N10-8M2P-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SUM90N10-8M2P-E3
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 90A TO263
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SUM90N10-8M2P-E3 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
150 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
6290 pF @ 50 V
Osan tila
Vanhentunut
Tehohäviö (maks.)
3,75W (Ta), 300W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (D2PAK)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
8,2mOhm @ 20A, 10V