SUM40010EL-GE3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SUM40010EL-GE3 |
Kuvaus | MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK |
Valmistajan vakio toimitusaika | 55 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 40 V 120A (Tc) 375W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SUM40010EL-GE3 -mallit |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 2,5V @ 250µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 230 nC @ 10 V |
Sarja | Vgs (maks.) ±20V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 11155 pF @ 30 V |
Osan tila Aktiivinen | Tehohäviö (maks.) 375W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 40 V | Valmistajan laitepakkaus TO-263 (D2PAK) |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 4,5V, 10V | Päätuotenumero |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 1,6mOhm @ 30A, 10V |