SUM40010EL-GE3
DigiKeyn tuotenumero
SUM40010EL-GE3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SUM40010EL-GE3CT-ND - Cut Tape (CT)
SUM40010EL-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SUM40010EL-GE3
Kuvaus
MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
55 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 40 V 120A (Tc) 375W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SUM40010EL-GE3 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
230 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
11155 pF @ 30 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
375W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (D2PAK)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,6mOhm @ 30A, 10V