SUM110P04-04L-E3
DigiKeyn tuotenumero
SUM110P04-04L-E3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SUM110P04-04L-E3CT-ND - Cut Tape (CT)
SUM110P04-04L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SUM110P04-04L-E3
Kuvaus
MOSFET P-CH 40V 110A TO263
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 40 V 110A (Tc) 3,75W (Ta), 375W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
350 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
11200 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
3,75W (Ta), 375W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (D2PAK)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
4,2mOhm @ 30A, 10V