SUD50N04-8M8P-4GE3
DigiKeyn tuotenumero
SUD50N04-8M8P-4GE3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SUD50N04-8M8P-4GE3CT-ND - Cut Tape (CT)
SUD50N04-8M8P-4GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SUD50N04-8M8P-4GE3
Kuvaus
MOSFET N-CH 40V 14A/50A TO252
Valmistajan vakio toimitusaika
38 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 40 V 14A (Ta), 50A (Tc) 3,1W (Ta), 48,1W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252AA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SUD50N04-8M8P-4GE3 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
56 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2400 pF @ 20 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
3,1W (Ta), 48,1W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
8,8mOhm @ 20A, 10V