SUD19P06-60L-E3
DigiKeyn tuotenumero
SUD19P06-60L-E3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SUD19P06-60L-E3CT-ND - Cut Tape (CT)
SUD19P06-60L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SUD19P06-60L-E3
Kuvaus
MOSFET P-CH 60V 19A TO252
Valmistajan vakio toimitusaika
63 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 60 V 19A (Tc) 2,7W (Ta), 46W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252AA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SUD19P06-60L-E3 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
40 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1710 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
2,7W (Ta), 46W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
60mOhm @ 10A, 10V