SQSA80ENW-T1_GE3
DigiKeyn tuotenumero
SQSA80ENW-T1_GE3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SQSA80ENW-T1_GE3CT-ND - Cut Tape (CT)
SQSA80ENW-T1_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SQSA80ENW-T1_GE3
Kuvaus
MOSFET N-CH 80V 18A PPAK1212-8
Valmistajan vakio toimitusaika
39 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 80 V 18A (Tc) 62,5W (Tc) Kiinnitys pintaan PowerPAK® 1212-8
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SQSA80ENW-T1_GE3 -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
21 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1358 pF @ 40 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tehohäviö (maks.)
62,5W (Tc)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
80 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PowerPAK® 1212-8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
21mOhm @ 10A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA