SQD40N06-14L_GE3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SQD40N06-14L_GE3 |
Kuvaus | MOSFET N-CH 60V 40A TO252AA |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 60 V 40A (Tc) 75W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252AA |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 51 nC @ 10 V |
Valm. | Vgs (maks.) ±20V |
Sarja | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 2105 pF @ 25 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tehohäviö (maks.) 75W (Tc) |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
FET-tyyppi | Luokka Autoteollisuus |
Teknologia | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 60 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Valmistajan laitepakkaus TO-252AA |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 4,5V, 10V | Pakkaus / kotelo |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 14mOhm @ 20A, 10V | Päätuotenumero |
Vgs(th) (maks.) @ Id 2,5V @ 250µA |