SQD40N06-14L_GE3
DigiKeyn tuotenumero
SQD40N06-14L_GE3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SQD40N06-14L_GE3CT-ND - Cut Tape (CT)
SQD40N06-14L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SQD40N06-14L_GE3
Kuvaus
MOSFET N-CH 60V 40A TO252AA
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 40A (Tc) 75W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252AA
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
51 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2105 pF @ 25 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tehohäviö (maks.)
75W (Tc)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TO-252AA
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
14mOhm @ 20A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA