VB30200C-E3/8W
DigiKeyn tuotenumero
VB30200C-E3/8WGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
VB30200C-E3/8WGICT-ND - Cut Tape (CT)
VB30200C-E3/8WGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VB30200C-E3/8W
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 200V 15A TO263AB
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 200 V 15A Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VB30200C-E3/8W -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 15 A
Valmistaja
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
160 µA @ 200 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Teknologia
Schottky
Valmistajan laitepakkaus
TO-263AB (D2PAK)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Päätuotenumero
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
15A