SMF13A-E3-08
DigiKeyn tuotenumero
SMF13A-E3-08GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMF13A-E3-08GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMF13A-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMF13A-E3-08
Kuvaus
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO219AB
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21,5V Puristusliitin 9,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-219AB (SMF)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
200W
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
423pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
13V
Pakkaus / kotelo
DO-219AB
Jännite - läpilyönti (min)
14,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
21,5V