BLM31PG601SH1L
DigiKeyn tuotenumero
490-7828-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-7828-1-ND - Cut Tape (CT)
490-7828-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM31PG601SH1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen) 1,5A 80mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM31PG601SH1L -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
80mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,051" (1,30mm)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
1,5A