SMBJ54CA-M3/5B on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 4 391
Tekniset tiedot
Suora
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Varastossa: 9
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Samankaltainen
YAGEO
87,1V Puristusliitin 6,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
SMBJ54CA-M3/5B
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ54CA-M3/5B-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ54CA-M3/5B
Kuvaus
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,9A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
54V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
60V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
87,1V