SMBJ54CAE3/TR13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 8 852
Tekniset tiedot
Suora
Semtech Corporation
Varastossa: 3 000
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
Varastossa: 9
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Littelfuse Inc.
Samankaltainen
Bourns Inc.
Samankaltainen
YAGEO
YAGEO
87,1V Puristusliitin 6,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
SMBJ54CAE3/TR13
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ54CAE3/TR13-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ54CAE3/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,9A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
54V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - läpilyönti (min)
60V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
87,1V