SMBJ43CA-E3/52
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ43CA-E3/52GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ43CA-E3/52GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ43CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ43CA-E3/52
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
69,4V Puristusliitin 8,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
43V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
47,8V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
69,4V