SMCJ220CA
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ220CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ220CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ220CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ220CA
Kuvaus
TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
356V Puristusliitin 4,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMCJ220CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
356V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,2A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Kaksisuuntaiset kanavat
220V
Jännite - läpilyönti (min)
246V