Tuotteen SMAJ60A-E3/5A kuvaa ei ole saatavana
SMAJ60A-E3/5A
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ60A-E3/5AGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ60A-E3/5AGICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ60A-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ60A-E3/5A
Kuvaus
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
96,8V Puristusliitin 4,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
60V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
66,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
96,8V