SMAJ60A-E3/5A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMAJ60A-E3/5A |
Kuvaus | TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 96,8V Puristusliitin 4,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 4,1A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 400W |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-214AC, SMA |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 60V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 66,7V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 96,8V |