Tuotteen SMAJ10CA-E3/5A kuvaa ei ole saatavana
SMAJ10CA-E3/5A
DigiKeyn tuotenumero
112-SMAJ10CA-E3/5ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-SMAJ10CA-E3/5ACT-ND - Cut Tape (CT)
112-SMAJ10CA-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ10CA-E3/5A
Kuvaus
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
17V Puristusliitin 23,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
23,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
10V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
11,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
17V