SMAJ10CA-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-14167-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-14167-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14167-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ10CA-TR
Kuvaus
TVS DIODE 10VWM 21.7VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21,7V Puristusliitin 106A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ10CA-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
106A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
10V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
11,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
21,7V