SB1H100-E3/73
DigiKeyn tuotenumero
SB1H100-E3/73GICT-ND - Cut Tape (CT)
SB1H100-E3/73GITB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SB1H100-E3/73
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 1A Läpivientiaukko DO-204AL (DO-41)
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 100 V
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
DO-204AL (DO-41)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
770 mV @ 1 A