MBR10100G
DigiKeyn tuotenumero
MBR10100GOS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBR10100G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO2202
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 10A Läpivientiaukko TO-220-2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MBR10100G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
800 mV @ 10 A
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 100 V
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-2
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A