GSD2004WS-E3-18 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Diodit 240 V 250mA Kiinnitys pintaan SOD-323
GSD2004WS-E3-18
DigiKeyn tuotenumero
GSD2004WS-E3-18-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GSD2004WS-E3-18
Kuvaus
DIODE STANDARD 240V 225MA SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GSD2004WS-E3-18 -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
50 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 240 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Kapasitanssi @ Vr, F
5pF @ 0V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
240 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
250mA
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 100 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)