GSD2004WS-G3-18
DigiKeyn tuotenumero
112-GSD2004WS-G3-18TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-GSD2004WS-G3-18CT-ND - Cut Tape (CT)
112-GSD2004WS-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GSD2004WS-G3-18
Kuvaus
DIODE STANDARD 240V 225MA SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 240 V 250mA Kiinnitys pintaan SOD-323
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
50 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 240 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
5pF @ 0V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
240 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
250mA
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 100 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)