BZX884B8V2L-G3-08 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 8.2 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan DFN1006-2A
BZX884L_Series_Bottom
BZX884B8V2L-G3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX884B8V2L-G3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX884B8V2L-G3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX884B8V2L-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX884B8V2L-G3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 8.2V 300MW DFN1006
Valmistajan vakio toimitusaika
74 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
700 nA @ 5 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
DFN1006-2A
Teho - maksimi
300 mW