BZX8850S-C8V2-QYL
DigiKeyn tuotenumero
1727-BZX8850S-C8V2-QYLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-BZX8850S-C8V2-QYLCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-BZX8850S-C8V2-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX8850S-C8V2-QYL
Kuvaus
DIODE ZENER 8.2V 365MW DFN1006BD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 8.2 V 365 mW ±5% Kiinnitys pintaan DFN1006BD-2
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 6.2 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
365 mW
Valmistajan laitepakkaus
DFN1006BD-2
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms