BZX84C18-HE3_A-08 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 18 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84C18-HE3_A-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX84C18-HE3_A-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX84C18-HE3_A-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX84C18-HE3_A-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C18-HE3_A-08
Kuvaus
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
45 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 12.6 V
Sarja
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW