P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1
DigiKeyn tuotenumero
3757-P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3757-P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1CT-ND - Cut Tape (CT)
3757-P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 12,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
12,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Sarja
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
30V
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V